Staj Başvurusu

Duyuru (22.03.2020)

2020 yaz dönemi staj başvuruları kapanmıştır. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz. Bu tarihten sonra yapılan başvurular 2020 yaz dönemi için değerlendirilmeyecektir.

Yaz dönemi için staj başvurusu yapan öğrencilerin altta yer alan kriterler ve başvuru sürecini dikkatlice okuması rica olunur:

Stajlarını firmamız bünyesinde gerçekleştirerek mezuniyet sonrasında tam zamanlı olarak devam eden birçok mühendis ve teknisyen çalışanımız bulunmaktadır. Firmamız staj konusunu üniversite öğrencileri açısından tamamlanması gereken rutin bir süreç olarak değil, teorik alt yapının pratik çalışmalar ile donatıldığı, gerçek proje tecrübesinin oluşturulması ile öğrenilen bilginin kullanılabilen bir bilgi ve sonrasında ürün haline dönüşmesini sağlayan bir süreç olarak görmektedir.

Bu nedenle staj başvurusunda bulunan adaylar titizlikle incelenerek, yaz tatili sürecini yoğun bir mühendislik ortamında çalışarak öğrenmeyi tercih eden adaylar seçilmektedir.

 

Staj başvurusunda bulunan adaylarda bulunması gereken temel nitelikler;

• Yapay Zeka Teknolojileri ve İleri Robtik Sistem Tasarımı gibi ülkemiz açısından kritik öneme sahip teknolojilerin milli ve özgün olarak geliştirilmesinin önemine inanan
• Mühendisliğin en ileri düzeyde uygulandığı alanlarda ekip ruhu içerisinde çalışmaya hevesli
• Yürütülen projelerin başarısı için azim, gayret ve fedakarlık gösterecek
• Yoğun iş temposu içerisinde çalışmaya müsait

 

Staj Süreci:

Firmamızda staj süresi en az 7 haftadır. Stajyer adaylarının lisans bitirme çalışmalarını staj döneminde yürüttükleri çalışmalara paralel bir konu üzerinden yürütecek olması tercih sebebidir.

 

Başvuru için gerekli bilgiler:

• Kişisel bilgiler veya CV
• Transkript
• Ön Yazı/Niyet Mektubu: Staj konusu talep edilen çalışma alanları, eğitim tecrübeniz, yetkinlikleriniz, bireysel olarak ve takım olarak gerçekleştirdiğiniz projeler, staj başvurunuzun sebebi ve size göre pozisyon isterleri ile yetkinliklerinizin uyumu, gelecek projeksiyonuza dair bilgiler içermeli, 500 ile 1000 kelime arasında olmalıdır. Niyet mektubunuzun özgün olmasına özen gösteriniz. (İstanbul dışından başvuru yapan adayların Niyet Mektuplarında, staj süresince nerede ikamet edecekleri hususu hakkında bilgi içermelidir.)

Yapılan başvurular firmamız Ar-Ge ekibi tarafından değerlendirildikten sonra uygun bulunan adaylarla iletişime geçilerek mülakat gerçekleştirilecektir. Mülakat sonucunda staj yapmaya uygun bulunan adaylara staj davet mektubu gönderilecektir.

 

2020 Staj Takvimi

 

Başvuru Alımı ve Değerlendirme 3 Şubat – 22 Mart 2020
Mülakat Daveti 15 Haziran – 16 Haziran 2020
Sınav ve Mülakat 20 Haziran – 28 Haziran 2020
Sonuçların Bildirilmesi 29 Haziran – 5 Temmuz 2020
Yedek Başvuruların Değerlendirilmesi İhtiyaç halinde duyurulacaktır.
1. Staj Dönemi 13 Temmuz – 15 Ağustos 2020
2. Staj Dönemi  17 Ağustos – 12 Eylül 2020
Staj Başvurusu

Bir sonraki staj dönemimiz 2021 yaz dönemidir.

Başvuru süreci hakkında bilgi almak için; staj@cezerirobot.com

İletişim

Bize ulaşın!

Her türlü sorularınız için; ik@cezerirobot.com

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe