İş Başvurusu

Duyuru (08.04.2020)

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de tespit edilen Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle geçici bir süre için mülakatlarımız Skype uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Bu sebeple, yüklediğiniz özgeçmişlerinizde Skype kullanıcı adınızın olmasına özen gösteriniz.

Hedefi, ” Yapay zekâ ve robotik teknolojileri alanında dünyaya liderlik etmek” olan serüvenimizde yol arkadaşları arıyoruz. Bu yolda bize katılarak fark yaratmayı gönülden isteyen herkese kapımız açık.

İTÜ ARI Teknokent’te (Merkez) Yapay Zeka ve Robotik Sistemlerle ilgili çalışmalarımızı, MARTEK’te (Gebze Şubesi) ise Elektro-Optik Sistemlerle ilgili çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Başvurularınızda Özgeçmiş, lisans/yüksek lisans transkript ve ön yazı/niyet mektubu eklemeyi unutmayınız. Niyet mektubunuz; eğitim tecrübeniz, yetkinlikleriniz, bireysel olarak ve takım olarak gerçekleştirdiğiniz projeler, iş başvurunuzun sebebi ve size göre pozisyon isterleri ile yetkinliklerinizin uyumu, gelecek projeksiyonuza dair bilgiler içermeli, 500 ile 1000 kelime arasında olmalıdır. Niyet mektubunuzun özgün olmasına özen gösteriniz.

İş Başvurusu

Bu takımın bir parçası olun. Birlikte geleceğe şekil verelim.

Başvuru süreci hakkında bilgi almak için; is@cezerirobot.com

İletişim

Bize ulaşın!

Her türlü sorularınız için; ik@cezerirobot.com

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe