Kariyer

Hedefi, ” Yapay zekâ ve robotik teknolojileri alanında dünyaya liderlik etmek” olan serüvenimizde yol arkadaşları arıyoruz. Bu yolda bize katılarak fark yaratmayı gönülden isteyen herkese kapımız açık.

 

İTÜ ARI Teknokent’te (Merkez) Yapay Zeka ve Robotik Sistemlerle ilgili çalışmalarımızı, MARTEK’te (Gebze Şubesi) ise Elektro-Optik Sistemlerle ilgili çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

 

2020 Yaz Dönemi Staj Başvuruları Açılmıştır

Yaz dönemi için staj başvurusu yapan öğrencilerin altta yer alan kriterler ve başvuru sürecini dikkatlice okuması rica olunur:

Stajlarını firmamız bünyesinde gerçekleştirerek mezuniyet sonrasında tam zamanlı olarak devam eden birçok mühendis ve teknisyen çalışanımız bulunmaktadır. Firmamız staj konusunu üniversite öğrencileri açısından tamamlanması gereken rutin bir süreç olarak değil, teorik alt yapının pratik çalışmalar ile donatıldığı, gerçek proje tecrübesinin oluşturulması ile öğrenilen bilginin kullanılabilen bir bilgi ve sonrasında ürün haline dönüşmesini sağlayan bir süreç olarak görmektedir.

Bu nedenle staj başvurusunda bulunan adaylar titizlikle incelenerek, yaz tatili sürecini yoğun bir mühendislik ortamında çalışarak öğrenmeyi tercih eden adaylar seçilmektedir.

 

Staj başvurusunda bulunan adaylarda bulunması gereken temel nitelikler;

• Yapay Zeka Teknolojileri ve İleri Robtik Sistem Tasarımı gibi ülkemiz açısından kritik öneme sahip teknolojilerin milli ve özgün olarak geliştirilmesinin önemine inanan
• Mühendisliğin en ileri düzeyde uygulandığı alanlarda ekip ruhu içerisinde çalışmaya hevesli
• Yürütülen projelerin başarısı için azim, gayret ve fedakarlık gösterecek
• Yoğun iş temposu içerisinde çalışmaya müsait

 

Başvuru Süreci:

Firmamızda staj süresi en az 7 haftadır Stajyer adaylarının bitirme çalışmalarını staj döneminde yürüttükleri çalışmalara paralel bir konu üzerinden yürütecek olması tercih sebebidir.

 

Başvuru için gerekli bilgiler:

• Kişisel bilgiler veya CV
• Transkript
• Staj konusu talep edilen çalışma alanları, kariyer hedefleri ve hayallerine yönelik detaylı ön başvuru yazısı (İstanbul dışından başvuru yapan adayların staj süresince nerede ikamet edecekleri hususu hakkında bilgi içerir halde)

Yapılan başvurular firmamız Ar-Ge ekibi tarafından değerlendirildikten sonra uygun bulunan adaylarla iletişime geçilerek mülakat gerçekleştirilecektir. Mülakat sonucunda staj yapmaya uygun bulunan adaylara staj davet mektubu gönderilecektir.

 

2020 Staj Takvimi

 

Başvuru Alımı ve Değerlendirme 3 Şubat – 22 Mart 2020
Mülakat Daveti 23 Mart – 5 Nisan 2020
Sınav ve Mülakat 11 Nisan – 2 Mayıs 2020
Sonuçların Bildirilmesi 11 Mayıs 2020
Yedek Başvuruların Değerlendirilmesi 4 Mayıs – 16 Mayıs 2020
1. Staj Dönemi 15 Haziran – 25 Temmuz 2020
2. Staj Dönemi 27 Temmuz – 12 Eylül 2020
İş Başvurusu

Bu takımın bir parçası olun. Birlikte geleceğe şekil verelim.

Başvuru süreci hakkında bilgi almak için; is@cezerirobot.com

Staj Başvurusu

Bu takımın bir parçası olun. Birlikte geleceğe şekil verelim.

Başvuru süreci hakkında bilgi almak için; staj@cezerirobot.com

İletişim

Bize ulaşın!

info@cezerirobot.com